{SCPinterestShare href=https://nvda.pl/aktualnosci/25-wystap-w-filmie-promujacym-nvda layout=standard image= desc= size=small}
Robimy film, aby pomóc promować naszą pracę nad NVDA. Do wzięcia w nim udziału chcielibyśmy zaprosić użytkowników z całego świata. Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz, dzięki naszej pracy i programowi NVDA ma ułatwiony dostęp do komputera, internetu, nowych technologii to prosimy, opowiedz nam o tym. Witam wszystkich użytkowników NVDA.

Robimy film, aby pomóc promować naszą pracę nad NVDA. Do wzięcia w nim udziału chcielibyśmy zaprosić użytkowników z całego świata. Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz, dzięki naszej pracy i programowi NVDA ma ułatwiony dostęp do komputera, internetu, nowych technologii to prosimy, opowiedz nam o tym.

Oto co trzeba zrobić:

1. Zorganizuj kogoś kto będzie Cię nagrywał oraz potrzebny sprzęt: aparat cyfrowy, kamerę, smartfon, tablet lub komputer z kamerką internetową.

2. Uczul operatora kamery by obraz nie migotał nadmiernie, jeśli masz taką możliwość to skorzystajcie z jakiegoś statywu lub jakiejś stabilnej powierzchni.

3. Jeśli nagrywacie filmik na smartfonie lub tablecie, należy umieścić ekran poziomo podczas filmowania. Dzięki temu finałowy produkt będzie znacznie lepszy.

4. Nagraj swoją opinię - rozpocznij od podania swojego imienia i kraju, zwięźle opowiedz jak NVDA wpłynęła na Twoje życie. Można mówić w języku angielskim lub w języku ojczystym. Jeśli mówisz w swoim ojczystym języku to jest to dodatkowy bonus. Jak prześlesz nam pisemne tłumaczenie na język angielski to w filmie umieścimy napisy.

5. Pamiętaj, że im większy rozmiar pliku, tym lepsza jakość. Jeśli plik ma więcej niż 25MB to umieść go na np. Dropbox.com i prześlij nam link do filmu. W przypadku mniejszych plików do 25MB wyślij go na nasz adres skrzynki mailowej, stworzonej specjalnie do tego celu nvda.video(At)gmail.com (zamień "(At)" na "@".

6. Postaramy się wykorzystać tak wiele waszych opinii, jak będzie to tylko możliwe. Dziękujemy bardzo za wsparcie. Film zostanie opublikowany na naszym kanale na YouTube.

Prosimy rozważyć dotacje dla fundacji NV Access na dalszy rozwój aplikacji NVDA: http://www.nvaccess.org/wiki/Donate.

Comments on Wystąp w filmie promującym NVDA

Bądź pierwszym komentującym
Proszę się zalogować przed dodaniem komentarza

Filmy o NVDA

Pokaż wszystkie filmy