{SCPinterestShare href=https://www.nvda.pl/aktualnosci/26-uzytkownicy-o-nvda layout=standard image= desc= size=small}
Kliknij i obejrzyj materiał video, przeczytaj recenzję. Dowiedz się co o czytniku ekranu NVDA mówią jego użytkownicy. Zobacz jak fundacja NV Access likwiduje bariery w dostępie do nowych technologii, komputera, internetu ludziom z dysfunkcją wzroku na całym świecie.

"Jestem użytkownikiem NVDA w pełnym wymiarze czasu. Jest to mój podstawowy czytnik ekranu Windows i nie było tak do marca 2009 roku. Z NVDA, jestem w stanie korzystać z wszystkich potrzebnych mi programów, pisać dokumenty Word, arkusze kalkulacyjne Excel, mam dostęp do moich podręczników online i wielu innych. Niektóre z moich ulubionych cech NVDA to jego minimalistyczny, ale potężny interfejs użytkownika, bogaty zestaw skrótów klawiszowych i ustawień, możliwość instalacji na pamięci przenośnej i możliwość uruchomienia na dowolnym systemie Windows. A jeśli potrafi się programować w Python, można pomóc rozwijać NVDA czy napisać moduł, który sprawi, że program NVDA będzie jeszcze lepszy."

- Alex Hiironen, Stany Zjednoczone

"W przeszłości musiałem nosić laptopa po całej mojej szkole. To dlatego, że był to jedyny komputer w szkole z czytnikiem ekranu. Kiedy zacząłem używać NVDA... mogłem pozwolić sobie na pozostawienie mojego laptopa i zabierać ze sobą wyłącznie pamięć flash. Dzięki NVDA teraz mam dostęp do niemal każdego komputera w szkole. Znajduje się w niej spora liczba pracowni informatycznych i komputerów. Dzięki NVDA mogę chodzić z resztą moich kolegów, usiąść przy dowolnym komputerze i zacząć go używać, jak każdy z nich."

- Jesus Reyes, Stany Zjednoczone

"Dla mnie NVDA to narzędzie bez którego nie mogę się obejść. Komercyjne czytniki ekranu są zbyt drogie i nie zaspakajają potrzeb użytkowników. Znalazłem program NVDA i okazało się to bardzo przydatne narzędzie. Jako technik komputerowy używam NVDA zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Biorąc pod uwagę fakt, że NVDA ma bardzo małe zapotrzebowanie na zasoby komputera, i że można instalować program na pamięci przenośnej jest to aplikacja będąca prawdziwym błogosławieństwem. Tak trzymać chłopaki! Ogromne, wielkie dzięki za to, że czynicie nasze życie o wiele łatwiejszym."

- Squire Dyson, Republika Południowej Afryki

"Używam NVDA w kraju i mam dostęp do każdego komputera. NVDA używam nawet podczas moich wykładów na uniwersytecie. Bez Was bym nie był w stanie prowadzić wykładów i kursów informatycznych. Używam NVDA do przeglądania stron internetowych, zarządzania pocztą e-mail, korzystania z czatu, używania Skype'a, słuchania muzyki i zarządzania jej katalogami i tak dalej. To jest po prostu świetny czytnik ekranu."

- Christopher Hallsworth, Wielka Brytania

"Jestem 23-latkiem, web developerem, mieszkam w Iranie. Mój kraj był karany różnymi embargami, oznacza to między innymi, że ​​nie można legalnie uzyskać żadnych komercyjnych czytników ekranu. Używam NVDA w domu, w pracy, na pamięci flash mam go ze sobą zawsze i wszędzie. Cieszę się, że NV Access wpadł na pomysł takiego czytnika ekranu. Dziękuję wszystkim programistom i użytkownikom, którzy uczynili go tak wielkim kawałkiem oprogramowania."

- Parham Doustdar, Iran

"Jestem bardzo wdzięczna za stworzenie NVDA. Program ten naprawdę zmienił moje życie. Mając NVDA, nie muszę wydać dodatkowych pieniędzy na oprogramowanie firm trzecich by móc korzystać z komputera. Mogę kupić dowolny nowy komputer i mogę go używać, płacąc za niego tyle samo co osoby widzące."

- Reina Brown, Stany Zjednoczone

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz, dzięki naszej pracy i programowi NVDA ma ułatwiony dostęp do komputera, internetu, nowych technologii to prosimy, opowiedz nam o tym.

Prosimy rozważyć dotacje dla fundacji NV Access na dalszy rozwój aplikacji NVDA: http://www.nvaccess.org/wiki/Donate.

Comments on Użytkownicy o NVDA

Proszę się zalogować przed dodaniem komentarza

Filmy o NVDA

Pokaż wszystkie filmy