× Komputery, ciekawe gadżety, telefony, internet, sieci komputerowe, programy i języki programowania. Do dyskusji na te i im pochodne tematy zapraszamy w tym właśnie miejscu.

Pytanie Nowe technologie w biznesie

2018/09/28 11:11 #1 przez Kuba Wieczorek
Mam pytanie dotyczące stosowania nowoczesnych rozwiązań IT w firmie. W moim biurze mamy bardzo stare komputery i coraz mniej programów może na nich dobrze działać. Problem w tym, że szefostwo nie widzi problemu i nie chcą inwestować w nowy sprzęt. Jak ich do tego przekonać, by naprawdę zdecydowali się na nowy zakup? Czytałem ostatnio o czymś takim jak dług technologiczny na stronie goodpoint.blog/dlug-tech...czny-czym-nim-zarzadzac/ . Okazuje się, że taki problem może być naprawdę utrudnieniem dla działania przedsiębiorstwa. Boję się tylko, że moi szefowie uznają, że skoro sprzęt działa jako tako, to pewnie nie ma się czym martwić...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/12/20 14:40 #2 przez Mateusz Majkiewicz
Jeśli mowa o nowych technologiach w biznesie, to zapraszam do zapoznania się z nowościami produktowymi hyperMILL camtechnology.pl/2018/09...z-jest-hypermill-2018-2/. Nowa wersja niesie ze sobą szereg nowych funkcjonalności, tworzonych przez technologów dla technologów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Patryk Doering

Filmy o NVDA

Pokaż wszystkie filmy