× Pomoc w obsłudze NVDA, instalacji programu, konfiguracji i użytkowaniu.

Pytanie Zmiany na stronie www

2018/03/31 14:13 #1 przez Lowca Androidow
Witam.
Znowu nastąpiły zmiany na stronie www. Zawsze się zastanawiałem o co w tym wszystkim chodzi. Jest dobrze, potem ktoś poprawia i jest do gorzej, człowiek się przyzwyczaja i znowu zmiana i jest do bani. Po co zmieniać coś co funkcjonuje? Tylko po to, aby pokazać, że coś się dzieje? Jak na stronach producentów, firm czy sklepów to jeszcze jestem w stanie zrozumieć to na forach społecznościowych, a tym bardziej przeznaczonych dla niewidomy - nie jestem w stanie zrozumieć.

Jak mam aktualnie dostać się do panelu użytkownika? MIałem w zakładkach link do panelu użytkownika, teraz ten link przenosi mnie do strony głównej.
W prawym górnym rogu jest przycisk - w zaden sposób nie mogę na niego przejść z klawiatury, dochodzę do szukajki, a potem już lecą zakładki.
Z kolei jak kliknę myszką w ten przycisk rozwija się małe okienko i czyta mi tylko mój login, a przycisków poniżej już nie. Jak najadę myszką na dany przycisk jedynie dymek wyskakuje, klawiaturą w ogóle nie mogę się po tym okienku poruszać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/03/31 15:16 #2 przez Patryk Doering
Witaj Łowco.
Modyfikacji uległa wyłącznie strona główna. Dodana została wyszukiwarka oraz górne menu. Reszta serwisu działa jak wcześniej. Opróżnij pamięć przeglądarki i powinno być OK.

Pozdrawiam słonecznie
Patryk Doering

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/03/31 19:46 #3 przez Lowca Androidow
Wyczyściłem pamięć przeglądarki i nic. Owszem na przycisk udało mi się wejść, kliknąłem i pojawiło się okienko logowania, ale jak śmigałem strzałkami czy tabulatorem to nie po tym okienku ale pod spodem - po stronie - czyli po zakładkach, a na pole nazwy użytkownika i hasła nie mogłęm wejść, musiałem myszką się wspomóc. Wcześniej nie miałęm takich problemów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Patryk Doering

Filmy o NVDA

Pokaż wszystkie filmy