Przyłącz się

Dołącz do naszej społeczności. Rozwijaj swoją sieć kontaktów i poznaj ludzi korzystających z NVDA.

Grzegorz Koczut odpowiedział(a) w temacie 'Bankowość internetowa' na forum. 21-02-2018

Dzięki za info dobrze wiedzieć że mamy jakiś wybór pozdro

Czytaj więcej...

Patryk Doering odpowiedział(a) w temacie 'NVDA i milczące aplikacje' na forum. 21-02-2018

Hej.

Wszelkie problemy z NVDA można zgłaszać pod poniższym linkiem:
github.com/nvaccess/nvda

Czytaj więcej...

Andrzej Falkowski utworzył(a) nowy temat ' NVDA i milczące aplikacje' na forum. 21-02-2018

Witam
Czy ktoś zna adres gdzie napisać gdy chcę żeby poprawili dostępność wybranej aplikacji z NVDA? Na razie mogę w niej tylko rozpoznawać zawartość wtyczką ocr i o ile coś wykryje to skrótem przenieść myszkę na ten element i kliknąć go też skrótem lewego przycisku myszki.
A chciałbym żeby NVDA działał normalnie przynajmniej w ustawieniach tej aplikacji, a nigdzie nie mogę znaleźć jak do nich napisać.
Jeżeli ktoś ma pomysł to będę wdzięczny.
Pozdrawiam.

Czytaj więcej...

Patryk Doering odpowiedział(a) w temacie 'Bankowość internetowa' na forum. 21-02-2018

Hej.

Mój wybór padł na mBank. To tu mam swój główny rachunek. Z NVDA bank ten staje się dostępny na całkiem wysokim poziomie. Kilka drobnych spraw jest tu jednak do poprawy (np. dostęp do przycisków edycji czy usuwania kontaktu z książki odbiorców). Nie ma jednak nieszczęsnych haseł maskowanych.

Wiem również, że sporo osób chwali sobie dostępność konta w banku BZ WBK czy PKO BP. Osobiście jednak nie miałem przyjemności ich przetestować pod względem accessibility. Lat kilka temu natomiast byłem również posiadaczem konta w Credit Agricole. Tu również nie mogłem narzekać na dostępność. Na początku problemem były tokeny sprzętowe, jednak wraz z pojawieniem się haseł SMS ta wada rachunku w CA znikła.

Czytaj więcej...

Grzegorz Koczut utworzył(a) nowy temat ' Bankowość internetowa' na forum. 20-02-2018

Witam jeszcze chyba nie było takiego tematu a mianowicie bankowość jaki bank polecacie z którym nvda dobrze obsługuje stronę i nie ma problemu z logowaniem chodzi mi o te nieszczęsne gwiazdki w haśle maskowanym i robienie przelewów zakładanie lokat itp są banki jak np.Getin że maskowanie hasła da się wyłączyć ale osoba całkowicie niewidoma nie bardzo obsłuży stronę bo czasami nie wiadomo kiedy strona się zmienia jako osoba niedowidząca mówię to z doświadczenia a założenie lokaty też ciężko idzie chyba że ja czegoś nie potrafię ale przelewy robi się ok,tak że zapraszam do dyskusji pozdro

Czytaj więcej...

Lowca Androidow utworzył(a) nowy temat ' Okienko dialogowe "tylko do odczytu"' na forum. 12-02-2018

Witam.
Już kiedyś wspominałęm, ale chcę przypomnieć - NVDA nie czyta przycisków okienka dialogowego kiedy chcemy coś skopiować, przenieść - wyskakuje okienko "Pliki tylko do odczytu" - czyta okienko i raz przeczyta skróty do przycisków, ale tabulatorem nie da się chodzić po przyciskach - tzn. chodzi się, ale nic nie gada. Nie da się też przejść do pola "wykonaj dla wszystkich" aby móc go zaznaczyć.

Czytaj więcej...

Grzegorz Koczut utworzył(a) nowy temat ' Model telefonu' na forum. 09-02-2018

Witam wiem że podobny temat już był ale mam takie pytanie moja stara Nokia już ledwo zipie i czas przez na android lub ios i mam takie pytanie jaki konkretnie model telefonu polecilibyście z którym mieliście do czynienia i fajnie się z nim pracowało zastanawiam się nad ipfhone SE a co z Androidem ? pozdro

Czytaj więcej...

Grzegorz Koczut utworzył(a) nowy temat ' Iwona głos Jacek' na forum. 09-02-2018

Witam zakupiłem głos Jacek i mam taki problem a mianowicie na maksymalnej głośności w ustawieniach nvda gada ciszej niż inne głosy np.Zosia dopiero jak dam na max głośność laptopa to jest ok dodam że mam win 7 home premium 64 bit.Próbowałem ustawić w mikserze głośności ustawienia aplikacji nvda dać na max i niby jest głośniej ale przy tym cały laptop też się podgłaśnia czy kto wie jak te suwaki poustawiać aby było ok chyba że ten Jacek ma tak do siebie i trzeba z tym żyć he he pozdro

Czytaj więcej...

Grzegorz Koczut odpowiedział(a) w temacie 'Pasek postępu - informacja o zakończeniu' na forum. 05-02-2018

Z tym głosem na koniec to niezły pomysł

Czytaj więcej...

Lowca Androidow odpowiedział(a) w temacie 'Pasek postępu - informacja o zakończeniu' na forum. 05-02-2018

No nie do końca tak jest - co 10 sekund.
Jeśłi kopiujemy duuuużo, kilkanaście/kilkadziesiąt giga, lub naet 3/4 GB. pasetk postępu pika rzadziej niż co 10 sekund. Oczywiście wszystko zależne od posiadanego sprzętu, dysku czy pena - od ich transferu i tego co kopiujemy.
Wystarczy porównać plik 5 GB jako jeden plik, a 5GB zdjęć czy txt hehe - czasy kopiowania rozjadą się i to znacznie, czas między piknięciami również.
W przypadku potrójnego szybkiego piknięcia jako 100% byłoby bardzo wygodne - mielibyśmy pewność, że to koniec.
To nie musi być potrójne piknięcie - mógłby to być jakiś inny dźwięk, równie dobrze mógłby to być głos (gotowe)

Czytaj więcej...

Filmy

Pokaż wszystkie filmy