Dodany: 08 marca 2014 (Podcast pochodzi z TyfloPodcast.net) - Przedstawiamy zapis konferencji, jaka odbyła się wieczorem i w nocy z pierwszego na drugiego marca 2014. Konferencja dotyczyła rozmaitych zagadnień związanych z programem odczytu ekranu NVDA, całość wydarzenia dla słuchaczy TyfloRadia tłumaczyli Paweł Masarczyk i Patryk Faliszewski.

Dodany: 25 czerwca 2012 (Podcast pochodzi z TyfloPodcast.net) - Michał Dziwisz, Tomek Bilecki, Patryk Faliszewski, Robert Łabędzki i Kamil Żak rozmawiają o zaletach i wadach trzech najpopularniejszych czytników ekranu dla systemu operacyjnego Windows.

Dodany: 19 września 2011 (Podcast pochodzi z TyfloPodcast.net) - Michał Dziwisz i Rafał Kiwak rozmawiają o tym darmowym czytniku ekranu dla systemów operacyjnych z rodziny Windows. Nie zabrakło również kilku głosów innych użytkowników NVDA.

Dodany: 25 października 2010 (Podcast pochodzi z TyfloPodcast.net) - Hubert Meyer przedstawia nowości i planowane usprawnienia w NVDA, a także opisuje narzędzie, za pomocą którego możemy być na bieżąco z wersjami testowymi tego czytnika ekranu.

Dodany: 28 listopada 2009 (Podcast pochodzi z TyfloPodcast.net) - Piotr Witek opowiada, w jaki sposób wykorzystując darmowy Screen Reader NVDA i oprogramowanie w wersjach przenośnych można skorzystać z większości komputerów, wyposażonych w system Windows.

Dodany: 18 maja 2009 (Podcast pochodzi z TyfloPodcast.net) - Tym razem Rafał Kiwak postanowił nagrać mały przewodnik po bardziej zaawansowanych funkcjach i możliwościach tego darmowego czytnika ekranowego.

Dodany: 29 kwietnia 2009 (Podcast pochodzi z TyfloPodcast.net) - W tej audycji Hubert Meyer opowiada o możliwościach i obsłudze darmowego czytnika ekranu NVDA.

Filmy o NVDA

Pokaż wszystkie filmy